O nas

Od dwóch lat jesteśmy dystrybutorem drzwi wewnętrznych na terenie: Małopolski, Śląska i Podkarpacia. Obecnie oferujemy drzwi wewnętrzne producentów takich jak PerfectDoor oraz Intravita z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Na przestrzeni ostatnich lat zbudowaliśmy rynek stałych i zadowolonych klientów hurtowych, współpracujących z nami na stałe. Obok odbiorców hurtowych, w drugiej linii współpracujemy także z klientami indywidualnymi, zapewniając im szybką realizację, a także montaż. Jako dystrybutor gwarantujemy elastyczność w zakresie polityki cenowej, a także indywidualne podejścia do każdego klienta.

Wszystkim naszym klientom zapewniamy sprawny serwis sprzedażny i posprzedażny i jesteśmy do ich dyspozycji w godzinach od 8:00 – 20:00.

Cechuje nas rzetelność, uczciwość i utożsamianie się z zespołem, jakim jest rynek naszych klientów. Swoją pozycję na rynku budujemy w oparciu o najwyższe standardy jakości produktu i obsługi handlowej. To co liczy się dla nas najbardziej to zadowoleni klienci, którzy pracują z nami na wspólny sukces.

  • Jagoda i Piotr Stagnawscy z Krakowa, Styczeń 7, 2018, 9:31 pm

  Odpowiedz

  Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości drzwi,które naprawdę niczym nie odbiegają od np.DRE, jak również z bardzo miłej i profesjonalnej współpracy z obojgiem panów.Naprawdę szybki termin realizacji w porównaniu z innymi firmami, bo temat zakończył się z montażem po 4 tygodniach od złożenia zamówienia, a cena zdecydowanie konkurencyjna.Panowie bardzo konkretni, rzetelni i słowni.Firmę polecił nam nasz znajomy i nie żałujemy decyzji.Polecamy!

   • Anonim, Styczeń 8, 2018, 6:11 pm

   Odpowiedz

   Dziękujemy za miłe słowa i polecamy się na przyszłość.

  • Marcin Gratek, Styczeń 8, 2018, 3:34 pm

  Odpowiedz

  Polecam zarówno produkt jak i firmę.Drzwi zdecydowanie bardzo dobrej jakości w atrakcyjnej cenie,transport do domu w cenie.
  Panowie fachowi i konkretni, fajna i miła współpraca, przy okazji pozdrawiam!

   • Anonim, Styczeń 8, 2018, 9:40 pm

   Odpowiedz

   Dziękujemy Panie Marcinie.pozdrawiamy.

  • Michał Zdebski, Styczeń 8, 2018, 6:21 pm

  Odpowiedz

  Duży wybór wzorów i oklein,bardzo dobre ceny w tej jakości i co w tych czasach rzadkie,solidna i słowna firma.Panowie Łukasz i Tomasz naprawdę pomocni i dokładni. Polecamy

   • Anonim, Styczeń 8, 2018, 9:47 pm

   Odpowiedz

   My także bardzo dziękujemy i polecamy się.

  • Paulina, Styczeń 8, 2018, 11:37 pm

  Odpowiedz

  Polecam w 100%! Stosunek jakości do ceny jest wręcz do rewelacyjny ! Profesjonalna obsługa, zamówione drzwi były u nas już po 2 tygodniach! Panowie świetnie doradzają oraz mają w ofercie szeroki wybór modeli i kolorów. Zdecydowanie polecam. Jak drzwi to tylko z Doorline !

   • Anonim, Styczeń 10, 2018, 10:15 pm

   Odpowiedz

   Dziekuje za tak miłe słowa. Jesteśmy zaszczyceni, że moglośmy sprostać Pani wymaganiom. Pozdrawiam serdecznie.

  • Marcin Łacic, Styczeń 15, 2018, 11:06 am

  Odpowiedz

  Bezkonkurencyjny stosunek jakości do ceny, krótki czas oczekiwania, w pełni profesjonalny kontakt z przedstawicielami. Po prostu drzwi godne polecenia.

  • Małgorzata, Luty 23, 2018, 7:44 am

  Odpowiedz

  Jeszcze raz bardzo dziękujemy za profesjonale podejście do klienta i fachową obsługę.
  Jesteście rzetelną i uczciwą firmą, będę Was polecać innym. 🙂

Dodaj opinie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.